Топ продаж
-32%

Мережевий адаптер живлення AC/DC Adapter Input AC 240V Output DC 12V 2A
310 ₴
210 ₴
- В наявності
- Код: D1220417298
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий адаптер живлення Power Adapter AC/DC Input AC 100-240V Output DC 12V 2A
Адаптер блок живлення для зарядки від мережі 220 V різних приладів із мережним навантаженням 12V.
Штекер 5,5мм 2.5мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Індикатор роботи | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруження заряду | 240 В |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴




