
Ніж туристичний складаний Gerber Bear Grylls 18,5 см серейторне лезо
530 ₴
410 ₴
- В наявності
- Код: D185789
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Туристичний складаний ніж Gerber Bear Grylls Scout серейторна лезо (загальна довжина: 18,5 см)
Ніж Bear Grylls Scout є представником серії виживання від Біара Гріллса. Невеликий за розмірами ніж спочатку розроблявся для руху скаутів. Але завдяки своїй зручності ця модель знайшла застосування й у «дорослій» екіпіровці.
Цей ніж часто використовують як запасний ніж або коли ніж є допоміжним екіпіруванням, наприклад, у скелелазів. А зручна кліпса дає змогу надійно зафіксувати ніж на одязі, кишені тощо.
Варіація великого складаного ножа Survival series від Bear Grylls, що відрізняється від прототипу тільки розмірами та способом перенесення — на правому боці ручки закріплена пластинчаста кліпса, що впевнено фіксує ніж як на одязі, так і на елементах спорядження.
Спочатку призначений для руху скаутів, ніж знайде своє місце й у «дорослій» екіпіровці.
Його ніша — запасний або допоміжний ніж. Крім того, він може використовуватися тими, для кого ніж є обов'язковим, але не основним елементом спорядження, наприклад, скелелазами. Легко кріпиться на одязі або спорядженні в будь-якому місці, легко дістається, комфортний і надійний, допускає маніпуляції однією рукою — ось список його переваг.
Характеристика:
Загальна довжина: 18,5 см
Довжина клинка: 8,3 см
Довжина ножа в закритому стані: 10,2 см
Кріпиться на ремені
Тип клинка: серейторне
Матеріал леза: неіржавка сталь 7Cr17MoV
Матеріал руків'я: поліамід
Ергономічна ручка з накладками з прогумованого матеріалу
Тип замка: Back Lock
Вага: 72 г.
Комплектація:
Ніж Gerber Bear Grylls 18,5 см
Фірмова коробка
Не є холодною зброєю і не є предметом заборонених до продажу на території України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerber |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 72 г |
| Довжина у складеному стані | 10 см |
| Довжина ножа | 18 мм |
| Довжина рукоятки | 10 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | поліамід |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Ніж |
| Колір | сірий з жовтогарячим |
- Ціна: 410 ₴






