
Туристичний складний ніж Gerber Bear Grylls Scout 18,5 см
530 ₴
410 ₴
- В наявності
- Код: D185122164
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Туристичний складний ніж Gerber Bear Grylls Scout
(Загальна довжина: 18,5 см)
Нож Bear Grylls Scout Це представник серії виживання від Біара Ґріллса. Невеликий за розмірами ніж спочатку розроблявся для руху скаутів. Але задля своєї зручності ця модель знайшла застосування і у « дорослій» екіпіровці.
Цей ніж часто використовують як запасний ніж, або коли ніж є допоміжною екіпіровкою, як, наприклад, у скелелазів. А зручний кліп дозволяє надійно зафіксувати ніж на одязі, кишені і так далі.
дисперсія великого складного ножа Survival series від Bear Grylls, що відрізняється від прототипу тільки розміром і способом перенесення — на правій стороні держака прикріплена пластинчаста кліпса, яка впевнено фіксує ніж на одязі і на елементах спорядження.
Колись розроблений для руху скаутів, ніж знайде своє місце і в « дорослій» екіпіровці.
Його ніша — запасний або допоміжний ніж. Крім того, він може використовувати ті, для кого ніж є обов’язковим, але не основним елементом спорядження, наприклад, скелелазами. Вдягнутися в будь - яке місце легко, зручно, зручно і надійно, дозволяючи маніпуляції однією рукою — це список гідності.
Характеристика:
-
Загальна довжина: 18,5 см
-
довжина клинка:8,3 см
-
довжина ножа у закритому стані: 10,2 см
-
Сидіти на ремені
-
тип клинка: пряме
-
Лаза: нержавілий сталь 7Cr17MoV
-
поліаміни
-
тип замка: Back Lock
-
вага: 72 р.
Комплектація:
-
Нож Gerber Bear Grylls 18,5 см
-
Фірмна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerber |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Довжина рукоятки | 10 мм |
| Довжина ножа | 18 мм |
| Довжина у складеному стані | 10 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 72 г |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Поліамід |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | сірий з жовтогарячим |
- Ціна: 410 ₴





