
Акумуляторна портативна світлодіодна лампа HEL-6855T НА 45 LED 3600 MAH
960 ₴
850 ₴
- В наявності
- Код: NT6855506
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Робочий ліхтар HEL-6855T підходить для використання у приміщенні та на відкритому повітрі, таких як ремонт автомобілів, освітлення у приміщенні або риболовля.
У цьому ліхтарі використовується літій-іонний акумулятор із ємністю 3600 mAh. На корпусі є роз'єм USB, за допомогою якого ви можете заряджати свій мобільний телефон або планшет.
Зверху є ручка для перенесення ліхтаря та отвори для можливості кріплення на стіну. 45 яскравих комбінованих світлодіодів дають дуже яскраве світло, а також є додаткове джерело світла з 18 COB.
З задньої частини ліхтаря є сонячна панель, за допомогою якої так само можна зарядити акумулятор.
Характеристики:
- Тип: ліхтарик / ліхтар на акумуляторі / аварійний світильник;
- Колір білий;
- Матеріал: пластик;
- Функція PowerBank;
- Основні світлодіоди мають три режими освітлення: білий, жовтий, комбінуваний.
- Верхній ліхтар має два режими освітлення: яскравий та середній
- Зарядна напруга: micro-USB 5V;
- Акумулятор, що перезаряджається;
- Місткість: 3600 мАг;
- Кількість світлодіодів: 45 LED + 20 COB;
- Час зарядки: до 12 годин (у середньому);
- Час роботи: 5-10 годин;
- Ступінь захисту: IP65;
- Розмір продукту: 41х7х3, 6 см;
- Вага: 417 г
Комплектація:
- LED світильник HEL-6855T
- Шнур для заряджання
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Основні | |
| Виробник | HEL |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип | Настільна лампа |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Потужність лампи | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 300 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
- Ціна: 850 ₴







