
Yастільна акумуляторна лампа на гнучкій ніжці з органайзером Tedlux TL-1006 LED Біла
720 ₴
519 ₴
- В наявності
- Код: D10065275
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Лампа світильник сенсорний з органайзером на акумуляторі Tedlux TL-1006 LED White/Біла
Лампа чудово підійде для встановлення на стіл. Лампа виконана в сучасному стилі та має сенсорне керування.
Настільна світлодіодна лампа Tedlux TL-1006 освітить приміщення площею 1.5 кв. м. до 10 годин, а рухомий плафон світильника забезпечує спрямоване освітлення та дозволяє економити місце на робочому столі.
Підсвічування та зручність у використанні створять комфортне місце роботи та відмінний настрій.
Безперечною зручністю настільної лампи є можливість роботи її від будь-якого USB джерела живлення, зовнішнього акумулятора powerbank або від мережі.
Лампа може довше світити у вашому будинку чи офісі завдяки можливості змінювати акумулятор. Під лампою є відсік акумулятора. Ви можете докупити ще один потужний акумулятор типу 18650 і лампа світитиме дуже довго.
Переваги:
- Освітлювальний прилад виготовлений з використанням матеріалів: пластик та метал.
- Практична та зручна у використанні
Особливості:
- Класний сучасний дизайн
- Приємне та яскраве освітлення
- Потужний вбудований акумулятор
- Управління лише однією сенсорною кнопкою
Характеристики:
- Потужність лампи: 3 Ватт
- Заряджається від мережі 220 Вольт
- Світіння лампи: 3800-4500К
- Напруга: 5В
- Змінний акумулятор типу 18650
- 3 рівні яскравості світла
- Кнопка увімкнення/вимкнення на корпусі лампи
- Регулювання яскравості освітлення однією сенсорною кнопкою
- Колір світіння: білий
- Акумулятор вбудований змінний: 1200 mAh
- Вмикач сенсорний
- Заряджання: USB-провід 1.2 метра
- Гнучка ніжка
- Організатор
- Розміри: висота 48 см, ширина 12 см
- Висота органайзера 11 см
Комплектація:
- Лампа Tedlux TL-1006 White/Біла
- Шнур для заряджання USB-microUSB
- Акумулятор 18650 1200 mAh
- Блок до мережі 220 Вольт
- Фірмова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4500K |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Габаритні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Діаметр | 120 мм |
| Висота | 480 мм |
- Ціна: 519 ₴





