
Електрична піч настільна для кухні з кавоваркою Z.e.p line ZP-116 Black/Черная 1250W
2 540 ₴
2 289 ₴
- В наявності
- Код: NT8131190
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Електрична піч настільна для кухні з кавоваркою Z.e.p line ZP-116 Black/Черная 1250W»
Електрична піч настільна для кухні для випічки з кавоваркою та сковородою 3в1 (машина для сніданку) Z.e.p line ZP-116 - це дивовижний маленький багатофункціональний кухонний прилад, який може приготувати до 6 чашок кави, тости, випікати, смажити або навіть розігрівати. для приготування на сковороді!
Розміри печі: Довжина 46 х Ширина 18 х Висота 20 см
У вас колись було одне з тих напружених ранків, коли все відстає, а часу навіть не вистачає, щоб приготувати здоровий сніданок?
Що ж, приготувач сніданку Haeger "три в одному" вирішить цю проблему.
Прилад поєднує у собі відразу три функції:
- Кавоварка з чашею. Готує до 4 чашок одночасно за лічені хвилини, тому ви можете насолоджуватися чашкою кави, поки готується їжа.
- Багатофункціональна піч.
- Оснащена 30-хвилинним таймером зі скляними дверцятами та може вмістити до 4 скибочок хліба, 7-дюймову піцу та може використовуватися для приготування запіканок, печива та інших смачних страв.
- Сковорода з антипригарним покриттям. Пропонує багато місця для смаження яєць, омлетів, млинців, ковбас, бекону та інших продуктів для сніданку – і поставляється зі скляною кришкою.
Характеристики:
- Потужність: 1250 Вт
- Об'єм духовки: 7 літрів
- Об'єм кавоварки: 350 мл (4 чашки)
- Таймер: 0 – 30 хвилин
- Регулювання температури: 100 - 230 °C
- Живлення: мережа 220В
- Вага: 3,5 кг
Комплектація:
- Електрична піч Z.e.p line ZP-116
- Інструкція російською та англійською мовами
- Фірмова подарункова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zepline |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вага | 3.5 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Обсяг | 7.0 |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Максимальний час встановлення таймера | 30 хв |
| Максимальна потужність печі | 1250 Вт |
| Кількість решіток у комплекті | 1 |
- Ціна: 2 289 ₴










