
Органайзер для кухонної раковини Kitchen Shelf 15 х 5.5 х 9 см
270 ₴
210 ₴
- В наявності
- Код: N0013590
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Органайзер для кухонної раковини Kitchen Shelf 15 х 5.5 х 9 см (TL00135)
Кухонний органайзер - це оригінальне рішення для зберігання миття посуду, має стильний оригінальний дизайн, який відмінно впишеться в інтер'єр будь-якої кухні. Спеціальний відсік дозволяє розмістити надійно та компактно миючі засоби, йоржики та щітки.
На підставці можна скласти мило, а також металеві або поролонові губки. Завдяки спеціальним вентиляційним отворам у піддоні губки не закисатимуть. Для серветок передбачена вішалка-планка. Органайзер на кухні - незамінний аксесуар для тих, хто хоче містити миючі засоби та господарське приладдя в чистоті та порядку.
Характеристики:
Тип: органайзер для кухонної раковини;
Вид: цілісний;
Кріпиться: на присосці;
Матеріал: пластик;
Легко наповнювати та мити;
Поміщається йоржик, губка;
Забезпечує повне сушіння для вологих рушників;
Колір зелений.
Комплектація:
Органайзер – 1 шт.;
Присоски – 4 шт
Упакування: заводська коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 5.5 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 15 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Підставка |
| Колір | Зелений |
| Основне призначення | Для кухонного приладдя |
- Ціна: 210 ₴




