
Електропростирадло 150x160 см електричне з обігрівом ковдра-простирадло з регулятором температури Ket Electric
1 480 ₴
1 230 ₴
- В наявності
- Код: NY170800
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Електропростирадло електричне з обігрівом ковдру-простирадло з регулятором температури Ket Electric 150x160 см
Електропростирадло з обігрівом - це простий рецепт для створення здорової атмосфери, в добре провітряній свіжій спальній кімнаті і міцного сну в затишному ліжку.
Електричне простирадло у розмірі 150 x 160 см із незалежно регульованими зонами дозволить індивідуально обігрівати спальне місце.
Це надійний, якісний виріб для кожного будинку, особливо в прохолодну та зимову пору року.
За допомогою перемикача можна виставити один із двох температурних режимів, що найбільш підходять для Вас.
Зовнішнє покриття простирадла – 100% поліамід.
Це штучне волокно, що має функціональні характеристики.
Це легка «дихаюча» швидковисихаюча і зносостійка тканина, яка чудово зберігає свою форму і не потребує спеціального догляду.
Поліамід використовується переважно для виготовлення виробів, що безпосередньо стикаються з тілом.
Переваги:
підійде для обігріву спального місця;
можна використовувати зверху на свою ковдру або безпосередньо спати під нею;
відмінно обігріє ліжечко вашого малюка;
має два режими обігріву;
є джерелом додаткового обігріву;
створює комфортний для Вас температурний режим та затишок;
нагріє Ваше спальне місце і ковдру доки ви приймаєте душ;
хороший спосіб зігрітися коли надворі холодно, а батареї недостатньо гарячі;
ковдра підлягає тільки ручному пранню;
обігрівач ковдри працює від мережі 220 V;
провід живлення виконаний із посиленої ізоляції, яка не допустить короткого замикання.
Застосування:
Помістіть електропростирадло на основному матраці (під голову не кладемо)
Забороняється використовувати у складеному вигляді Не затискати (особливо: регульовані ліжка, складові матраци)
Не використовуватиме лікування тварин;
Не використовувати у мокрому стані.
Не протикайте простирадла.
Не можна прасувати праскою.
Обережно чистити.
Не залишайте електропростирадло включеним, при виході з дому і не дозволяйте дітям з ним грати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Машинне прання | Ні |
| Живлення | Мережа 220В |
| Функція автовідключення | Ні |
| Розмір | Односпальний |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 160 см |
| Колір | Сірий |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип | Електричні простирадла |
- Ціна: 1 230 ₴



