
Миша комп'ютерна оптична провідна маленька LogicFox LF-MS 015 USB 9 см
320 ₴
250 ₴
- В наявності
- Код: D0152106
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Миша комп'ютерна оптична провідна LogicFox LF-MS 015 USB
Представлена модель мишки для комп'ютера LF-MS 015, USB – це незамінний та функціональний пристрій для керування комп'ютерною технікою, за допомогою якого можна виконувати багато щоденних завдань.
Мишка LF-MS 015, USB відрізняється своєю компактністю, розміром, функціональністю і зможе стати вашим незамінним та надійним помічником, у роботі та навчанні. Корпус комп'ютерної мишки LF-MS 015, USB виконаний з високоякісного та удароміцного пластику та відрізняється стильним та сучасним дизайном.
Основні характеристики моделі LF-MS 015 USB: Інтерфейс підключення: USB 15 мільйонів циклів натискань USB інтерфейс підключення Кількість кнопок: 3 кнопки + силіконовий скрол Тип датчика: оптичний Сумісність: Windows, Mac OS Ергономіка : під праву та ліву руку DPI: 800 Rating : 5V-3mA
Розміри: Довжина – 9 см, Ширина – 5 см, Висота – 3,5 см
Довжина шнура: 1,4 метра Комп'ютерна мишка LF-MS 015, USB - це зручний маніпулятор, який прослужить довгі роки радіючи вас своєю функціональністю, зручністю експлуатації та привабливим зовнішнім виглядом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logicfox |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 800 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична лазерна |
- Ціна: 250 ₴






