Подарунок
-12%

Набір 2 в 1 машинка для стрижки волосся електробритва для бороди з насадками VGR V-023
1 560 ₴
1 380 ₴
- В наявності
- Код: D0234810
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 160 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Набір 2 в 1 машинка для стрижки волосся електробритва для бороди з насадками VGR V-023»
Набір 2 в 1 машинка для стрижки волосся VGR V 023 широкий і вузький триммер електробритва для бороди з насадками від мережі 220V
Машинка для стрижки 2 в 1 V-023 VGR - це потужний перукарський інструмент, який підходить для моделювання чоловічих, жіночих, дитячих стрижок.
У набір входить 2 машинки:
Одна призначена для стрижки волосся. Перша машинка для стрижки має 8 змінних насадок (1 мм, 1,5 мм, 3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм, 19 мм, 25 мм) для регулювання довжини стрижки і 2 змінних скошених насадок, які призначені для стрижки біля ух (1-для лівого, 2-для правого).
Друга - це триммер для корекції. Тример укомплектований 2 регульованими насадками (1 насадка: від 3-7 мм, 2 насадка: від 8-12 мм).
Ергономічний, легкий і компактний дизайн дозволяє легко володіти інструментом навіть новачкові.
Робота машинок – тиха, що особливо важливо під час роботи з маленькими дітьми.
Обидві машини можуть працювати лише від мережі. Щоб машинка для стрижки працювала довго та якісно, бажано використовувати олію для змащення машинки.
ОСОБЛИВОСТІ:
Набір 2 в 1 машинка і для стрижки;
Зі змінними насадками можна надати ідеальну форму бороді та вусам;
Обладнана лезами з нержавіючої сталі, що гарантують акуратний рівний зріз, вона акуратно зрізає волоски, не залишаючи якихось слідів на чутливій шкірі;
Вона функціональна і проста в управлінні;
Машинка працює тільки від мережі;
Має стильний дизайн;
Зручно лягає в руці та має легку вагу;
Тиха робота машинок;
У комплекті є сумка органайзер для зберігання машинок та насадок;
Ідеальний помічник у відрядженнях.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Модель: VGR V 023;
Тип: Машинка для стрижки;
Тип живлення: від мережі 220 Вт;
Габарити (ДхШхГ): 16.5 х 5,5 х 4 / 13.5 х 3,5 х 3.5 см
Ріжучі леза з нержавіючої сталі з високою точністю;
Тип чищення: сухе;
Регулювання довжини: змінні насадки;
Кількість змінних насадок: машинка для стрижки 10 ( 8 насадок: 1 мм, 1,5 мм, 3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм, 19 мм, 25 мм і 2 скошені насадки для ух) , триммер 2 (1 насадка : від 3-7 мм, 2 насадки: від 8-12 мм).;
Вага: 0,3 кг;
Довжина шнура: 2 м.:
Колір чорний.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Машинка для стрижки волосся VGR V-023;
12 насадок;
Олія для змащування ножів;
Щітка для очищення;
Кабель для заряджання;
Сумка чохол;
Накидка для стрижки;
Інструкція (англ.);
Фірмова подарункова коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 12 |
| Кількість установок довжини | 8 |
| Максимальна довжина підстригання | 25 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Дорожній футляр | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина леза | 55 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴










