Топ продаж
-18%

Машинка для стрижки волосся триммер електробритва для бороди з великими насадками від мережі VGR V-120
730 ₴
600 ₴
- В наявності
- Код: TT120282
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для стрижки волосся триммер електробритва для бороди з великими насадками від мережі VGR V-120 Машинка триммер VGR V 120 поєднує в собі машинку для стрижки волосся і бороди зі змінними насадками (від 3 до 20 мм). Використовуючи сам триммер без насадки, ви зможете створити рівні контури стрижки, підголити баки або вибрати шию. Крім того, його можна використовувати для видалення небажаного волосся на тілі. Ергономічний, легкий і компактний дизайн дозволяє легко володіти інструментом навіть новачкові. Головною перевагою даної моделі є наявність насадок – 3, 6, 9, 12, 16, 20 мм, а також насадки з правим та лівим ухилом для зручного моделювання бороди. У комплекті є гребінець, щіточка для очищення та олія для лез. ОСОБЛИВОСТІ: Зі змінними насадками можна надати ідеальну форму бороді та вусам; Обладнана лезами з нержавіючої сталі, що гарантують акуратний рівний зріз, вона акуратно зрізає волоски, не залишаючи якихось слідів на чутливій шкірі; Вона функціональна і проста в управлінні; Машинка працює від мережі; Петелька для підвішування плойки; Має стильний дизайн; Зручно лягає в руці та має легку вагу; Ідеальний помічник у відрядженнях. ХАРАКТЕРИСТИКИ: Модель: VGR V 120; Тип: Машинка для стрижки; Тип живлення: від мережі 220 Вт; Габарити (ДхШхГ): 18,5 x 6,8 x 5,2 см; Ріжучі леза з кераміки високою точністю; Тип чищення: сухе; Регулювання довжини: змінні насадки; Кількість змінних насадок: 8 (3, 6, 9, 12, 16, 20 мм, з правим ухилом, з лівим ухилом) Установка довжини стрижки: від 3 до 20 мм; Петелька для підвішування плойки; Вага: 0,43 кг; Довжина шнура: 2 м.: Колір чорний. КОМПЛЕКТАЦІЯ: Машинка для стрижки волосся VGR V-120; 8 насадок; Олія для змащування ножів; Щітка для очищення; Кабель для заряджання; Інструкція (англ.); Фірмова подарункова коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Машинка для стрижки бороди і вусів |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 8 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 6 |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 20 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Керамічне покриття | Так |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага | 0.43 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴









