
Машинка для стрижки волосся триммер з насадками електробритва для бороди від мережі VGR V-033
780 ₴
650 ₴
- В наявності
- Код: D03365334
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Машинка для стрижки волосся триммер VGR V-033 з насадками електробритва для бороди від мережі 220V
Компактна машинка для стрижки волосся VGR V-033 поєднує машинку для стрижки волосся і бороди. Використовуючи сам триммер без насадки, ви зможете створити рівні контури стрижки, підголити баки або вибрати шию. Він оснащений ножами з високоміцної сталі, які мало схильні до зносу і механічних пошкоджень, що забезпечує якісну роботу ріжучих елементів протягом усього терміну служби. Машинка для стрижки має 4 насадки (3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм), що дозволяють отримати потрібну довжину волосся в діапазоні від 3 до 12 мм, і важіль на корпусі для більш точного регулювання, що дозволяє створювати різноманітні стрижки. Крім того, його можна використовувати для видалення надмірної рослинності на тілі. Портативна та зручна машинка для стрижки, що працює від мережі, допоможе вам самостійно, легко та швидко створювати стрижки будь-якої складності, на будь-який смак.
Особливості:
Зі змінними насадками можна надати ідеальну форму бороді та вусам; Обладнана лезами з нержавіючої сталі, що гарантують акуратний рівний зріз, вона акуратно зрізає волоски, не залишаючи якихось слідів на чутливій шкірі; Вона функціональна та проста в управлінні; Машинка працює від мережі; Має стильний дизайн; Петелька для підвішування плойки; Зручно лягає в руці та має легку вагу; Ідеальний помічник у відрядженнях.
Характеристики:
Модель: VGR V-033; Тип: Машинка для стрижки; Тип живлення: від мережі 220 Вт; Потужність: 9 Вт; Розмір (ДхШхГ): 17 х 6 х 3.5 см; Вага: 375; Ріжучі леза із нержавіючої сталі з високою точністю; Тип чищення: сухе; Регулювання довжини: змінні насадки; Кількість змінних насадок: 4 (3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм); Петелька для підвішування плойки; Довжина шнура: 2 м.; Колір чорний.
Комплектація:
Тример універсальний для стрижки волосся VGR V 033;
4 насадки;
Ножиці;
Олія для змащування ножів;
Щітка для очищення;
Інструкція (англ.);
Фірмова подарункова коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приладу | Машинка для стрижки бороди і вусів |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага | 0.375 кг |
- Ціна: 650 ₴










