-18%

Автомобільні колонки автомобільна акустика UKC TS-1674E 400W
850 ₴
699 ₴
- В наявності
- Код: D1674327453
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільні колонки коаксіальні автомобільна акустика UKC TS-1674E 800W 6" 16 см
Одним із важливих атрибутів салону машини є автомобільна акустика. Багато недорогих транспортних засобах встановлюється автоакустика низької якості. Акустичні системи для автомобіля можна розділити на коаксіальну та компонентну. Якість звучання останньої вища, але й коштує вона дорожче.
Коаксіальна автоакустика складається з твіттера та середньо-низькочастотного динаміка, які розташовуються в одному кошику. У комплекті зазвичай йде комплект із 2 таких динаміків.
Це дозволяє грамотно розташувати їх у салоні автомобіля, а також досягти деталізованого та якісного звуку по всіх частотах.
Автоакустика TS-1674E – 3-х смугова коаксіальна акустична система. Відмінні колонки, що дають якісне та класне звучання. Завдяки двом вбудованим твитерам звук виходить по-справжньому якісний та чистий.
Величезна потужність динаміків говорить сама за себе.
Оригінальний та стильний дизайн TS-1674E не залишить байдужим нікого.
Динаміки подарують Вам відмінну якість улюбленої музики, а також досить гучний звук.
Технічні параметри акустики TS-1674E:
Кількість смуг: 3;
Опір, Ом: 4;
Діаметр: 16 см;
Номінальна потужність вхідного сигналу 40 Вт;
Діапазон частот, Гц: 40 - 30000;
Чутливість, дБ: 93;
Максимальна потужність, 400 Вт.
Комплектація:
Кругла колонка TS-1674E - 2 шт;
Провід підключення – 2 шт.;
Самонарізи;
Фірмова коробка – 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 3 |
| Максимальна потужність | 400 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 30000 Гц |
| Мінімальний діапазон частоти | 40 Гц |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 93 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴






