
Настінні електронні годинники LED Digital Clock 4622 з зелоною підсвіткою (російські літери)
1 590 ₴
1 440 ₴
- В наявності
- Код: D46224
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Настінний електронний годинник LED Digital Clock 4622 (російські літери)
Сучасний великий настінний електронний годинник з календарем і термометром. Ідеально підходять для офісних та виробничих приміщень.
Сучасні великі настінні електронні LED годинники з календарем і термометром, прості у використанні. Дисплей електронного годинника виконаний зі скла. Кнопки керування розташовані на тильній стороні пристрою. Ідеально підходять для офісних та виробничих приміщень, вахт, коридорів, аудиторій. Сучасний дизайн, а також зручне та легке управління роблять їх простими у використанні.
Годинник LED Digital Clock 4622 ― це спочатку годинник з досить великим табло, 46*22*5 см. Розмістивши такий годинник на стіні у себе вдома або в офісі, на роботі, Ви завжди, і з досить великої відстані бачитимете час і іншу інформацію, що відображається на табло.
Настінний годинник LED Digital Clock 4622, не звичайний електронний годинник, це LED відображення, тобто безліч світлодіодних дрібних лампочок створює зображення годинника, що набагато економить електроенергію.
Крім відображення годинника, настінна світлодіодна LED панель відображає так само і календар. Календар досить інформативний, що включає поля для дати, місяця і поточного року, і головне є велике поле для відображення днів тижня, що не може не радувати.
Ще однією особливістю настінного світлодіодного годинника LED Digital Clock 4622 є вбудований термодатчик, який відображає поточну температуру і найменшу її зміну на 1 градус.
Особливістю загалом настінної світлодіодної панелі LED Digital Clock 4622 можна виділити саме їх розмір і яскравість світіння для відображення даних. Дана модель поставляється в зеленому кольорі світлодіодів, що на чорному тлі панелі ідеально поєднується для чіткої передачі інформації.
Особливості:
- великий розмір світлодіодної панелі (годин) - 460 x 220 x 50 мм;
- якісний та яскраві цифри/літери;
- відображення календаря (день-місяць-рік);
- відображення днів тижня (кожний день має свою позицію);
- вбудований термометр;
- будильник із кількома мелодіями.
Характеристики:
- Дисплей: LED (світлодіодний);
- Колір монітора: Зелений;
- Формат часу: 12 та 24 год (вибірково);
- Календар: День тижня, місяць, рік;
- Термометр вбудований (цельсій);
- Кріпильні отвори на звороті корпусу, дозволяють кріпити годинник на стіну
- Колір: чорний.
- e="font-size:14px">Вага годинника в коробці (брутто): 1,7 кг.
- Живлення: від мережі 220 V;
- Розмір годинника: 460 х 220 х 50 мм;
- Розмір цифр: 112х 85мм;
- Вага годинника в коробці: 1,7 кг;
Комплектація:
- Настінний годинник 4622 зелене підсвічування;
- Блок живлення 220V;
- Кабель micro-USB-USB;
- Інструкція;
- Коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Радіо | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Зелений |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Функція календаря | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 1.7 кг |
- Ціна: 1 440 ₴





