-16%

Сушарка для посуду Stenson залізна із пластиковим піддоном MH-3533 Чорна Бронза
1 330 ₴
1 120 ₴
- В наявності
- Код: D35335730
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушка для посуду Stenson MH-3533 38 х 24 х 26.5 см
Сушарка для посуду Stenson виготовлена з високоякісного металу, захищена від корозії, що дуже важливо для такого виробу.
Конструктивно передбачена можливість встановити будь-яке столове приладдя.
У сушарці є місця для тарілок, чашок, склянок, келихів та інших предметів.
Вода з них стікає у піддон.
Пластикові ніжки роблять конструкцію стійкою, перешкоджають ковзанню не дряпаючи поверхні.
Сушарка дозволяє швидко висушити посуд і зберігати його компактно, не займаючи багато місця на столі або в кухонній шафі.
Сушарка міцна, довговічна, проста у догляді, має привабливий зовнішній вигляд та надійну конструкцію.
Характеристика:
Призначення: настільна
Розмір піддону 35 х 25 х 2 см,
Висота нижнього ярусу до відділу з тарілками 16 см.
Верхній ярус під 11 тарілок.
Двоярусна сушарка
Розміри: 38 х 24 х 26.5 см
Матеріал: метал
Колір: Чорна бронза
Наявність піддону: так
Фірмова подарункова коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 26.5 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Покриття | Забарвлення |
| Тип сушіння | Настільна |
| Ширина | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120 ₴


