
Настільна світлодіодна LED лампа TAIGEXIN TGX-7073 із сенсорним керуванням 220V Біла
1 050 ₴
800 ₴
- В наявності
- Код: NL7073380564
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Настільна світлодіодна LED лампа TAIGEXIN TGX-7073 із сенсорним керуванням 220V Біла
Настільна світлодіодна лампа TAIGEXIN TGX-7073 із сенсорним керуванням.
Настільний світлодіодний світильник TAIGEXINTGX-7073 виконував головне завдання – освітлення робочого місця та зони читання. Це бюджетна світлодіодна настільна лампа, яка буде вашим надійним джерелом світла та заощаджуватиме електроенергію до 80%. З нею ви зможете відчути всі переваги світлодіодного освітлення.
Приємне м'яке світло безпечне для очей і не буде для них подразником. Дуже просте управління дозволяє вмикати та вимикати освітлення та здійснюється воно за допомогою сенсорної кнопки в нижній частині корпусу світильника. Матеріал виготовлення є пластик. Екологічно чистий та якісний матеріал.
Джерело світла – акриловий матовий полімер, регульована ніжка та верхня частина настільної LED лампи дозволять вам налаштувати зручний для вас напрямок світла.
Якісний глянсовий пластик, сучасні електронні компоненти та комплектуючі забезпечують надійну та довгострокову роботу світильника.
Характеристики:
Потужність: 6W
Кількість світлодіодів: 30 LED
Тип лампи: Світлодіодна
Напруга мережі: 220~240 В
Матеріал корпусу: ABS-пластик
Комплектація:
Лампа TAIGEXIN TGX-7073 Біла
Шнур для підключення до мережі 220 Вольт
Фірмова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Taigexin |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Управління | Сенсорне |
| Напруга живлення | 220 В |
- Ціна: 800 ₴






