
Мексиканський підвісний гамак із дерев'яною планкою 200 х 100 см D-6015 Бавовна
800 ₴
599 ₴
- В наявності
- Код: NТ6015359
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Мексиканський підвісний гамак з дерев'яною планкою 200 х 100 см D-6015
Мексиканський підвісний гамак – символ відпочинку та релаксу. Він дозволяє ширяти в повітрі і неквапом погойдуватися, що заспокоює і розслаблює.
У гамаку можна спати, читати книгу, милуватися навколишнім світом, пити чай або просто мріяти про своє – головне, щоб сам гамак був зручним, а після лежання в ньому нічого не боліло.
Сонце, небо, неспішний дачний побут і солодка лінь нескінченного спекотного дня. Все це спадає на думку при слові «гамак». Уявляючи себе в ньому, ви вже чуєте шелест листя, відчуваєте аромат пахучих квітів та освіжаючий подих вітру.
Особливості:
Гамак для відпочинку допоможе Вам створити відповідний настрій, розкріпачитися та забути про повсякденні турботи; У гамаку можна і почитати книгу, неквапливо дегустуючи свіжий апельсиновий сік, і подрімати, і просто позасмагати; Легкий і міцний, розслаблюючий і заколисуючий, він якнайкраще підходить для літнього нічого нероблення; Яскравий мексиканський гамак зроблений з високоякісної бавовни та дерева, м'яка фактура матеріалу чудово адаптується до тіла. У чому переваги гамака? На відміну від звичайного лежака у вигляді тканинної підстилки гамак розташовується на висоті, і в цьому його величезний плюс не потрібно боятися прохолодної або вологої землі, нашестя комах.
Та й лежати, погойдуючись набагато комфортніше після важких буднів, думки про роботу випаровуються самі собою.
Характеристики:
Матеріал корпусу: бавовна;
Колір блакитний;
Максимальне навантаження: до 170 кг;
Габарити: 200 х 100 см;
Вага 1.6 кг.
Комплектація:
Мексиканський підвісний гамак D-6015
2 дерев'яні планки
Сумка для перенесення
Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гамака | Одномісний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Ширина ложа | 1000 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 170 кг |
| Навіс | Не передбачений |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 599 ₴








