
Сітка для сушіння риби фруктів овочів п'ятиярусна 50х50х98 см
920 ₴
759 ₴
- В наявності
- Код: NT638165324
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Сітка для сушіння риби овочів п'ятиярусна 50х50х98 см.
Сітка застосовується для швидкої, гігієнічної та комфортної сушіння риби або грибів, фруктів/овочів. Володіючи дуже дрібними осередками, сітка запобігає проникненню комах, тим самим нівелюючи негативні ефекти від можливого проникнення бактерій та інших шкідливих речовин.
Дуже компактна у зберіганні, не займає багато місця. За бажання її можна вивісити на вулиці або всередині приміщення, на балконі. за рахунок того, що її можна повісити на будь-яку висоту, вона автоматично стає важкодоступною для тварин, які бажають поласувати вмістом сітки.
Основні характеристики:
- Можна сушити м'ясо, ягоди, фрукти, гриби;
- Закривається на блискавку, що розстібається з двох боків;
- Надійний каркас із металевого дроту покритий пластиком;
- Легко складається та розкладається;
- Осередки поліетиленової сітки: 3 мм;
- Категорія: Рибальське спорядження;
- Подвійне дно конструкції передбачає можливість встановлення піддону;
- Кількість секцій: 5;
- Матеріал: поліестер;
- Легко прати та прати після використання;
- Розміри: 50 х 50 х 98 см.
Комплектація:
- Сітка для риби;
- Мотузка з кріпленням;
- Упакування: Пакет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 5 |
| Стан | Новий |
| Висота | 980 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Синій |
| Основні | |
| Тип секцій | сетка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.0 |
- Ціна: 759 ₴









