Топ продаж
-25%

Трекер MHZ GPS/GPRS/GSM Mini A8
610 ₴
459 ₴
- В наявності
- Код: D865242
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GPS/GPRS/GSM Трекер Mini A8
GPS Tracker A8 – найновіша модель кишенькової охорони, яка може не лише відстежити місцезнаходження об'єкта, а й транслювати звук у радіусі 50 метрів навколо трекера.
Трекер A8 міні - це як особистий трекер для домашнього моніторингу дітей, за відстеженням автомобіля.
Нещодавно на ринку з'явилися GPS-трекери - пристрої, що дозволяють стежити за розташуванням авто з будь-якої точки світу. Вставте мобільний телефон сім-карти у приймач. трекера та відстежуйте переміщення об'єкта.
Трекер міні A8, який відрізняється своєю універсальністю: підійде для машини, для дітей, для домашніх тварин або може бути для будь-яких інших цілей.
GPS трекер A8 Mini:
-Трекер A8 використовує новітні технології Тайваню,
-Невеликий розмір,
-Кнопка SOS для екстреного пошуку,
-Тривалість роботи без підзарядки - до 4 діб, в режимі передачі звуку - 2 години,
-Чіткість звуку.
Характеристики трекера А8:
Підключення до мережі: GSM/GPRS;
Підтримка мереж GSM: 850/900/1800/1900 Мгц;
Температурний діапазон експлуатації - від -20 до +55 ° С при вологості від 5 до 95%;
Температурний діапазон зберігання – від -40 до +80 °С;
Батарея: 3,7V 500mAh Li-ion;
Розміри: 43,2 х 32 х 13,6 мм;
Радіус дії мікрофона – до 8 метрів;
Вага: 30 г;
Країна виробник : Тайвань.
Комплектація:
GPS трекер Mini TK-A8;
Кабель micro-USB;
Інструкція англійською, китайською та російською;
Фірмова коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | micro USB |
| Стан | Новий |
| Харчування | |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Вбудована АКБ | Так |
| Ємність вбудованої АКБ | 500 мАг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 13 мм |
| Вага | 0.03 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴










