
Перетворювач напруги інвертор UKC DC/DC 20A 24V-12V
640 ₴
489 ₴
- В наявності
- Код: DT3387224
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Перетворювач напруги інвертор UKC DDC-20A 24V-12V Перетворювач інвертор DC/DC 24v-12v 20A - це прилад інвертор DC/DC 24v-12v 20A призначений для перетворення електрики з 24В на 12В. Дозволяє підключати навантаження до 240Вт. Наприклад: відеокамеру, телефон, ноутбук, різну аудіо- та відеотехніку та інші електроприлади. Корпус зроблений з металу, на задній частині розташовані дроти для підключення, а також світлові індикатори роботи. Прилад розрахований видачу до 20А. Область застосування: в автомобілі, катері, сонячні та вітрові електрогенератори, для аварійної роботи. Дана модель оснащена індикатором роботи, з боків отвору для охолодження, всередині є радіатор для відведення тепла, з боків є виступи з отворами для кріплення. Основні характеристики: Вхідна напруга: DC 24V Напруга на виході: DC 12V Потужність: 240W Максимальна сила струму: 20A Максимальна температура роботи: 60С Статичний робочий струм: < 50ma Розміри: 115 х 110(85) х 42 мм Вага: 340 грам
Комплектація: Перетворювач інвертор DC/DC 24v-12v 20A Коробка з інструкцією
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна вихідна напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 240 Вт |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Захист від перевантажень | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 мм |
- Ціна: 489 ₴








