
Газовий пальник портативний під балон з п'єзопідпалом Kovar K-202 у чохлі.
510 ₴
360 ₴
- В наявності
- Код: D202184306
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Газовий пальник портативний під балон з п'єзопідпалом Kovar K-202 в чохлі
Легкий та компактний газовий пальник для туристичних походів, пікніків, для приготування їжі на природі.
Звичайно, на природі можна приготувати їжу на багатті - це приємніше, романтичніше і т.д. Але бувають позаштатні ситуації, такі як дощ, мокрі дрова, поблизу може не бути дров або немає часу на їх пошуки. Цей газовий пальник не обтяжить ношу і може бути якщо не основним джерелом тепла, то запасним це точно! У запальничці та сірниках, які можуть промокнути, немає необхідності ― у пальнику передбачено вбудований п'єзопідпал.
Балона у комплекті немає. П'єзопідпал спрацьовує лише при відкритих пелюстках!
Основні характеристики:
Тип: Пальники
Виробник: Kovar
Паливо: Газ
Компактна та легка конструкція
Висока термічна ефективність, зручність у використанні
Діаметр дна посуду: до 22 см
Паливо: газ бутан-пропан (підходить скраплений газ у балонах)
Підключення газового балона (перехідника): цанговий тип
Час горіння від 1 газового балона: приблизно 1-1.5 години
Витрата газу: 100 г/год
Потужність: 2800 Вт
Діаметр конфорки: 5.2 см
Максимальна вага навантаження: 5 кг
Спосіб підпалювання: п'єзоелемент
Матеріал: нержавіюча сталь
Розмір: у складеному вигляді – 11 х 11 х 9 см, розкладеному – 16 х 16 х 10 см
Вага: ~ 350 грам
Комплектація:
Газовий пальник портативний з п'єзопідпалом Kovar K-202
Чохол 1 шт.;
Інструкція;
Фірмова коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 2800 Вт |
| Витратуа газового палива | 100 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Тип балона | Цанговий |
| Час безперервної роботи | 1.5 годин |
| Вага | 0.5 кг |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| З'єднання балона | Цангові |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Оптимально для кількості осіб | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 90 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Кейс для транспортування | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 360 ₴









