
Професійна потрійна плойка для укладання волосся DSP 20174 25 мм зі щипцями та регулюванням температури
1 170 ₴
1 020 ₴
- В наявності
- Код: Т2017435
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Професійна потрійна плойка для укладання волосся DSP 20174 25 мм зі щипцями та регулюванням температури»
Створюйте красиві кучері разом з плойкою DSP 20174 потрійні пластини можуть задовольнити ваші потреби - романтичні водні хвилі, професійні кучері, які тримаються весь день. Підходить для всіх зачісок, особливо підходить для довгих або густого волосся.
Температура щипців для завивки регулюється - від 250 ° F до 450 ° F, ви можете регулювати температуру нагрівання у відповідності з вашими потребами.
Характеристики плойки DSP 20174:
-
Діаметр: 25 мм
-
Керамічне покриття пластин
-
Кнопка включення / вимикання використовується для контролю потужності та температури
-
Нагрівання до 450℉ за 3 хвилини
-
5 Встановлення температури: 250-300-350-400-450 ℉
-
Обертається на 360 ° шнур живлення
-
Живлення: Мережа 220-240 В ~ 50/60 Гц
Комплектація:
-
Плойка DSP 20174
-
Інструкція
-
Заводська упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DSP |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 125 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Терморегулятор | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 25 мм |
| Індикатор роботи | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 1 020 ₴









