Топ продажПодарунок
-18%

Фен для укладання волосся з насадками 1000 вт 2 швидкості з концентратором DSP 3OIO2
1 220 ₴
1 005 ₴
- В наявності
- Код: TT30102531
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 159 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Фен для укладання волосся з насадками 1000 вт 2 швидкості з концентратором DSP 3OIO2»
Фен для укладання волосся з насадками 1000 вт 2 швидкості з концентратором DSP 3OIO2
Фен має неповторний дизайн та, як наслідок, приємні відчуття від постійної роботи з ним. Оригінальна форма корпусу та рукоятки фена.
Особливості:
- Потужності 1000 Вт буде цілком достатньо, щоб відмінно працювати в одному з двох швидкісних режимів.
- Щілинна насадка передбачена спеціально для направленого створення повітряного потоку.
- Подача холодного повітря дозволить закріпити зачіску і зробити її стійкішою.
- Петелька для підвішування створює додаткову зручність при використанні.
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Зручне розташування елементів керування
- Корпус із високоякісного пластику підвищеної міцності
- Двигун постійного струму.
- Нескладна ручка
Характеристики:
- Функція: холодного повітря
- З концентратором
- Стандартна вилка: Євро
- Потужність 1000 Вт
- 2 швидкості та 3 режими нагрівання
- Напруга 220-240. 50/60 Гц
- Матеріал: пластмаса
- Захист від перегріву
- Петля для підвішування
Комплектація:
- Фен DSP-30102
- 2 насадки
- Інструкція
- Фірмова подарункова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DSP |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 1000 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 005 ₴






