
Адаптер живлення RunTeng RT-0168 AC/DC Adapter 9V 2A 5,5 х 2,5 мм
220 ₴
169 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: D0168756
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Блок живлення адаптер до мережі 9V 2A (5.5*2.5 мм)
Блок живлення 9V 2A роз'єм 5.5 х 2.5 mm призначений для заряджання або живлення різних пристроїв. Має стандартний штекер, який підходить для тюнера, роутера, камер.
Блок живлення має власний захист від перегріву та стрибків напруги, що дозволяє значно продовжити термін його служби.
Мікросхема укладена в зручний та практичний пластиковий корпус, що дозволяє брати з собою в дорогу і він не займатиме багато місця.
Працює він від звичайної розетки, як і решта всіх зарядних пристроїв з напругою 220 Вольт.
Характеристика:
Тип: адаптер, блок живлення, зарядне до мережі;
Input: в діапазоні 100-240V;
Стандарт: 220V/220 Вольт AC 50/60Hz;
Output: 9V (Вольт) DC 2A (Ампер);
Роз'єм: 5.5 х 2.5 мм.;
Колір чорний.
Комплектація:
Блок живлення RunTeng RT-0168 AC/DC Adapter - 1 шт.;
Заводська коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Вихідна потужність | 9 Вт |
| Потужність | 9 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 169 ₴



