
Кавомолка електрична роторна RAINBERG RB 2206 600W
1 020 ₴
719 ₴
- В наявності
- Код: N2206250368
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Електрична кавомолка роторна Rainberg RB-2206 600 Вт
Електрична роторна кавомолка Rainberg RB-2206 здатна за мінімум часу подрібнити каву в зернах лише кількома натисканнями кнопки на корпусі електронного пристрою.
Кавомолка підійде не тільки для подрібнення кави, але і горіхів, сухих бобів, спецій, а також зернових культур.
Незважаючи на свою мініатюрність, ця кавомолка має місткий контейнер для подрібнення, а завдяки компактним розмірам займає зовсім небагато місця на кухні.
Корпус виконаний із якісного пластику. Кавомолка відноситься до подрібнювачів ножового типу або ще їх називають роторними. У подрібнювачах ножового типу працює великий гострий ніж, що обертається на великій швидкості. Чим триваліший час роботи, тим дрібніший помол. Такий вид помолу ідеально підійде тим, хто заварює каву в турці.
Низький рівень шуму під час роботи.
Передбачено прозору верхню кришку для перегляду під час перемелювання.
Особливості кавомолки Rainberg:
- швидка
- велика стартова кнопка
- простота у використанні
- подрібнення різних видів сухих сипучих продуктів
- регульований ступінь помелу
- виконана з якісних матеріалів
Характеристики кавомолки Rainberg:
- напруга: 220V / 50HZ
- тип кавомолки: ротаційна (ножова)
- тип приводу: електропривід
- об'єм контейнера для зерен: 70-100 г
- матеріал чаші: пластик
- матеріал леза: нержавіюча сталь
- матеріал корпусу: пластик
- потужність: 600 Вт
Комплектація кавомолки Rainberg:
- кавомолка
- мірна ложка
- інструкція
- упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 85 г |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Імпульсний режим | Так |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Вага | 0.8 кг |
- Ціна: 719 ₴









