
Світлодіодна настільна лампа UKC XSD-206 гнучка USB настільна лампа на прищіпці Біла
430 ₴
310 ₴
- В наявності
- Код: N20675147
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Світлодіодна настільна лампа XSD-206 USB гнучка настільна лампа на прищіпці
Настільна світлодіодна LED-прищіпка XSD-206 зроблена в оригінальному мінімалістичному дизайні, що дозволяє використовувати її як додаткове освітлення в різних умовах і інтер'єрах.
У даній моделі є один вид білого холодного світла, який забезпечує 24 яскраві економічні світлодіоди.
Плафон зроблений із білого матового пластику.
Ніжка LED лампи зроблена з гнучкого матеріалу, завдяки чому Ви з легкістю зможете надати потрібний кут нахилу світильника і направити потік світла на необхідну область.
Прищіпка здатна зафіксуватися на будь-якій плоскій поверхні до 6 см завтовшки (стіл, тумбочка, полиця, спинка ліжка, двері тощо).
Працює дана лампа-прищіпка від будь-якого USB джерела живлення – ноутбук, ПК, PowerBank або від мережі 220В через мережевий перехідник (до комплекту не входить).
Довжина USB-шнура становить трохи більше 1 метра, чого цілком достатньо для використання як удома, так і на роботі.
На шнурі є механічна кнопка для вмикання/вимкнення лампи.
Характеристики:
Матеріал: пластик, електронні компоненти
Живлення: USB кабель
Кріплення: прищіпка
Максимальне захоплення прищіпки: 6 см
Управління: механічна кнопка на кабелі
Режим: 1
Кількість світлодіодів: 24 шт
Температура світіння: 5500 - 6000 К
Світловий потік: 120 Lm
Світло: білий холодний
Розмір: 11.5х7.5х34 см
особливості:
компактний розмір
легка вага
яскраве розсіяне світло
фіксація прищіпкою на різні поверхні
гнучка ніжка
Комплектація:
лампа XSD-206 Біла
USB кабель
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 24 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна температура | 5500K |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 7.5 мм |
| Довжина | 11.5 мм |
- Ціна: 310 ₴





