
Блендер заглибний 5в1 Domotec MS-5107 800W
2 330 ₴
2 080 ₴
- В наявності
- Код: DT5107786
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Блендер заглибний 5в1 Domotec MS-5107 800W»
Блендер Domotec заглибний 5в1 800W MS-5107 — це компактний побутовий прилад потужністю 800 Вт, який буде простий у використанні, надійний і безпечний.
Модель можна використовувати для подрібнення, змішування та збивання продуктів.
Завдяки потужності 800 Вт і гострому ножу з неіржавкої сталі він швидко перемелює фрукти, ягоди, овочі, горіхи, робить фарш. Швидкість роботи блендера можна регулювати. Також є турборежим.
Всі насадки виготовлені з якісної неіржавкої сталі, прогумована ручка для зручного використання. Комбайн легко збирається й комфортний в експлуатації, і догляді. Все необхідне в одному приладі.
У великій чаші подрібнювача на 1.7 літра з диском для тертки та шаткування чудово вийде фарш, паштет, тісто для млинців і багато іншого. Для приготування смузі та коктейлів підійде склянка місткістю 600 мл.
Характеристики:
-
Ергономічний дизайн;
-
Потужність: 800 Вт;
-
Матеріал корпусу: пластик;
-
Матеріал ножів: сталь;
-
Кількість насадок для нарізування та шаткування: 2;
-
Кількість швидкостей: 2;
-
Об'єм глечика: 1.7 л;
-
Розмір мірної чаші: 0,6 л;
-
Матеріал заглибної частини метал
-
Універсальний подрібнювач Да
-
Багатофункціональна чаша-подрібнювач Так
-
Місткість подрібнювача 1700 (мл)
-
Насадки для нарізування та шаткування Так
-
Віночок для збивання Да
Комплектація:
-
Блендер дрібний
-
Блендер великий
-
Чаша-подрібнювач
-
Диск для тертки та шаткування
-
Мірний стакан
-
Віночок для збивання
-
Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колка льоду | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Скло,Нержавіюча сталь |
| Вид | Автоматичні |
| Потужність | 800W |
| Призначення | Для дому |
| Сфера використання | Для дому |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Напруга, В | 220 |
- Ціна: 2 080 ₴





