
Нагрівач кварцовий підлоговий A-PLUS А-Плюс 400 Вт/800 Вт
800 ₴
699 ₴
- В наявності
- Код: D199231
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Нагрівач кварцовий підлоговий A-PLUS, 400 Вт/800 Вт
Кварцовий нагрівач — прилад спрямованої дії, тобто він не нагріває повітря в приміщенні, а тільки предмети, які розташовані в радіусі його дії. Нагрівач має два кварцові нагрівальні елементи.
Конструкція спеціально зроблена так, щоб Ви самі змогли вибирати режим обігрівання й енергоспоживання. На корпусі прилад має регулятор-режим роботи.
Корпус нагрівача виготовлений із якісного щільного пластику, який вбереже прилад від подряпин, ударів. У разі випадкового падіння прилад автоматично припиняє свою роботу.
Комплектація:
-
Нагрівач кварцовий A-PLUS;
-
Паковання: заводська коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Плюс |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Кварцовий |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Безпека | Відключення при падінні, Захист від перегріву |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 800 Вт |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
- Ціна: 699 ₴








