
Світлодіодна лампа відлякувач від комарів Zapp Light LED E27 60 Ватт
270 ₴
210 ₴
- В наявності
- Код: D505272100
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Світлодіодна лампа відлякувач від комарів Zapp Light LED світить як 60W
Принцип роботи лампи Zapp Light дуже простий: ультрафіолетове випромінювання приваблює комарів, мух, ґедзів та інших комах, які підлітають впритул до джерела світла.
Після того, як комаха залітає всередину лампи, вона отримує удар струмом і гине.
Лампа постійно знаходиться під напругою, потужність якої безпечна для людини, але згубна комах.
Лампу можна залишати включеною на всю ніч, оскільки вона абсолютно безпечна для дітей та тварин, а її м'яке фіолетове світло можна використовувати як нічник.
Лампа для боротьби з комахами Zapp Light надійно захистить ваше житло від комах та подарує справжню насолоду відпочинком на природі та міцним здоровим сном з відкритими вікнами.
Підходить така антимоскітна лампа для встановлення у ванній, кухні та навіть у спальні.
Для очищення достатньо викрутити елемент та витрусити його.
особливості:
Зменшує кількість комарів приблизно на 96%.
Виконана із спеціального нетоксичного пластику.
Працює від звичайної електричної мережі.
Безпечна для використання у закритому приміщенні.
Безшумна, можна залишати включеною на ніч.
М'яке світло лампи можна використовувати як нічник.
Швидко та просто очищається від забруднень.
Висока ефективність знищення різних видів комах (комарів, мух, гілок).
Характеристики:
Напруга: 220В
Потужність лампи: 15W (світить як 60W)
Розмір: 160 х 80 мм
Вага: 220 грам
Час роботи: 10 000 годин
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Відлякувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Основні | |
| Цвет светодиода | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Напруга | 220.0 |
| Потужність | 15.0 |
| Колір світіння | Білий |
| Характерики радіовипромінювання | |
| Світлова швидкість | 600 Лм |
- Ціна: 210 ₴




