Топ продаж
-15%

Торгові електронні ваги Nokasonic NK 4017 до 50 кг Рожеві
1 380 ₴
1 175 ₴
- В наявності
- Код: D401749971
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торгові електронні ваги Nokasonic NK4017 до 50 кг рожеві та жовтогарячі на акумуляторі
з добре продуманим дизайном, зручною робочою панеллю та в оригінальному колірному рішенні приємно відрізняються від багатьох подібних моделей. Нестандартні яскраві ваги здалеку залучать покупців і прикрасять інтер'єр торгового павільйону.
Стійкість до морозу та високих температур (від -10 до +40 градусів) дає змогу використовувати ваги як усередині приміщення, так і на відкритих майданчиках. У виготовленні корпусу та платформи ваг застосовується сучасний особливо міцний пластик, що витримує тривалу експлуатацію в найбільш некомфортних умовах. Ваги обладнані двома рідкокристалічними екранами (для продавця та покупця), робоча панель із клавіатурою захищена від проникнення вологи. Шкала поділки на 5 грамів підходить для зважування та продажу практично будь-яких продуктів.
Торгові електронні ваги Nokasonic NK4017 можуть працювати автономно від вбудованого акумулятора, а також живитися від мережі 220 v. Якщо акумуляторну батарею правильно повністю зарядити, вона забезпечить вам працездатність приблизно на 2 тижні. Стежити за станом батареї Вам допоможе індикатор розряду акумулятора. Якщо ваги з зарядженим акумулятором довго не використовуються, витрата електроенергії здійснюється в економному режимі з вкрай низькими енерговитратами.
Виробник передбачив можливість зберегти в пам'яті ваг 3 ціни на найходовіші товари. Платформа для зважування має розмір 30 х 24 см, по краях платформа переходить у бортик, що перешкоджає скочуванню продуктів. Зважування можна робити як із тарою, так і без, для зручності є функція занулення тари.
Характеристики:
-
Тип керування: Електронне;
-
Максимальна вага — 50 кг;
-
Шкала поділки — 5 г;
-
Живлення — від мережі 220V і вбудований 4V акумулятор; Обнулення тари;
-
Розмір платформи: 30Х24;
-
Мають 3 комірки пам'яті для ціни;
-
Двостороннє табло з боку продавця та покупця; Робоча температура від -10 °C до +40 °C;
-
У режимі бездіяльності автоматично входять до режиму низького споживання енергії;
-
Зелена підсвітка екрана;
-
Є індикатор розряду батареї;
-
Габаритні розміри 30х24х13 см;
-
Вага — 1,65 кг.
Комплект:
-
Ваги Nokasonic NK-4017
-
Зарядний шнур
-
Інструкція
-
Фірмова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nokasonic |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Механічне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Найбільша межа зважування | 50 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 300 мм |
| Ширина платформи | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 175 ₴




