
Монопод для селфі штатив телескопічна ручка Yunfeng D-1288 Bluetooth пульт
490 ₴
380 ₴
- В наявності
- Код: D28810224
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Монопод для селфі штатив телескопічна ручка Yunfeng D-1288 Bluetooth пульт
Новий штатив для селфі Yunfeng D-1288 відрізняється функціональністю та елегантністю та поставляється зі знімним Bluetooth-кнопковим пультом дистанційного керування.
Монопод буде надійно закріплений практично на всіх телефонах, а комбінація зручної кнопки на рукоятці з ручкою, що регулюється, дозволяє легко і блискуче фотографувати.
Опис селфі-палиці моноподу:
- Висувна ручка для селфі
- Також підходить для камери з гвинтом 1/4 дюйми.
- Ідеальне поєднання користувачів сфотографувати себе на свій мобільний телефон. Вбудоване маленьке дзеркало для кращого досвіду селфі
- Регульована голівка та гвинт із накатаною головкою для зйомки під різними кутами в положенні 360 градусів. Гумова ручка та прикріплений ремінець для забезпечення безпеки під час використання.
- Стандартний адаптер дозволяє підключати цей монопод до будь-якої камери/відеокамери. За допомогою затискача для мобільного телефону можна прикріпити його до будь-якого мобільного телефону шириною до 85 мм.
- Посилені алюмінієві трубки і чотири секції для ніг дозволяють досягти довжини 48,4 дюйми, зберігаючи при цьому стійкість при зйомці. Дистанційний затвор може бути від'єднаний для окремого використання за потреби. Монопод поставляється із замком, тому ви можете відрегулювати його на будь-яку довжину (від 425 до 1250 мм).
Ідеально підходить для:
-
Екстремальні умови;
-
Катання на лижах, сноуборді;
-
Стрибків;
-
Активний вид відпочинку та ін.
Технічні характеристики:
-
Тримач здатний зафіксувати мобільний пристрій із габаритною шириною від 54 до 88 мм.
-
Кріплення регулюється під кутом ±90°
-
Конструкція складається з 4 секцій.
-
Регульована довжина: 42,5 - 125 см
-
Колір чорний
-
Матеріал: Метал, пластик
-
Вага: 235 грам
-
Сумісні ОС: Android, iOS
-
Інтерфейс: Bluetooth
-
Тип живлення: Власний акумулятор
-
Розмір упаковки: 50 x 7 x 5 см
Комплектація:
-
Монопод Yunfeng D-1288
-
Пульт керування
-
Кріплення для смартфона
-
Кабель microUSB для заряджання пульта
-
Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Монопод для селфи |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1250 мм |
| Максимальне навантаження | 1.5 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Кількість секцій | 4 |
| Довжина у складеному стані | 400 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 380 ₴






