Новинка

Колонка портативна Hopestar H24 10W Bluetooth Silver сіра
770 ₴
- Немає в наявності
- Код: D0241483
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колонка портативна Bluetooth Hopestar H24 Original 10W Silver сіра
Переваги:
-
Дуже гарні колонки у формі прямокутно-округленого бочонка зі зручною силіконовою ручкою для перенесення.
-
Якісні комплектуючі та складання!
-
Портативна колонка Hopestar H24 вражає дуже чистим потужним і якісним звучанням.
-
Оригінальний дизайн та оптимальний розмір.
-
Завдяки ідеальному конструкторському рішенню колонки Hopestar H24 отримали потужний об'ємний звук.
-
Музику в колонці можна відтворювати за допомогою функції Bluetooth Connect,c USB,c SD, і AUX.
-
Hopestar H24 — це оптимальне мультимедійне рішення, як для приміщень, так і для вулиці.
-
Повна Синхронізації 2-х і більше колонок за допомогою Bluetooth дає змогу програвати музику або звукові доріжки фільмів у якісно іншому звучанні.
-
Дальність стабільного сигналу Bluetooth до 10 метрів.
-
Колонка Hopestar обладнана ручкою для перенесення,
Пристрій має літій-іонний акумулятор ємністю 2000 мА·год, що забезпечує до 10 годин автономної роботи USB-виходом для заряджання. -
Супер басовий звук 2.0ch
-
Автоматичний пошук Bluetooth, ефективні відстані 10M
-
Підтримка музики у форматі MP3/WMA
-
Підтримка TF-карти, гучного зв'язку, FM-функції
-
Підтримує MP3/MP4/комп'ютер/iPad і аудіовхід. (AUX)
-
Підтримка аудіовиходу, вихід для навушників
-
З функцією тривалого зберігання енергії
-
Дизайн водонепроникної тканини
-
Вбудований басовий радіатор 57 мм х 2
Характеристики:
|
-
Вихідна потужність: 5 Вт х 2.
-
Робоча напруга: DC 5V - 500mA
-
Акумулятор 18650 батарея Li-Ion 3,7 V: 1800mAh.
-
FM stereo 87,5-108 мГц.
-
Мікрофон вбудований Hands Free.
-
Функції: Bluetooth / TF / USB / мікрофон / FM / AUX
-
Доступні кольори: чорний, синій, червоний, сірий
Деталі паковання:
-
Розмір колонки: 220 х 85 х 95 мм
-
Розмір кольорової коробки: 232 * 110 * 140 мм
-
Вага: 0,85 кг/шт.
Комплектація
-
Колонка Hopestar H24 сіра
-
AUX кабель 3,5 мм
-
Кабель USB/MicroUSB
-
Інструкція користувача
-
Фірмова коробка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Тип живлення | USB-порт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴







