
Стійка телескопічна вішалка для одягу і взуття Double Pole WJF-001 1600 х 800 х 370 мм до 30 кг
740 ₴
630 ₴
- В наявності
- Код: NT001380
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Подвійна телескопічна вішалка для одягу Double-Pole Clothes-horse
Розміщення речей в квартирі, а особливо в квартирі невеликого розміру, справа непроста, є всього кілька варіантів, при яких кількість вільного місця залишається більшою - це або вбудована шафа на всю стіну, або пересувна стійка для одягу.
Пропонуємо Вам зручний та вигідний спосіб розміщення якщо не всіх необхідних речей - Стійка для одягу - Double Pole Clother Hose.
Зручна та досить велика стійка для одягу Double Pole Clother Hose. Стійка повністю збірна, і її можна подовжити і зробити вище, або зробити вже або нижче.
Так як стійка для одягу Double Pole Clother Hose повністю збірна, і до того ж без єдиного болта, гвинта або шурупа, зібрати і розібрати її, при необхідності, не складе багато часу, в середньому на збірку піде не більше 20-30 хвилин (якщо не поспішати). Всі трубки стійки скріплюються за допомогою великих пластикових замків.
Трубки стійки Double Pole Clother Hose виготовлені з алюмінію і покриті захисною фарбою оливкового кольору, порожнисті всередині, тому стійка навіть у збірці важитиме не більше 1,5 кг. Пластикові заглушки на кінцях труб, що випирають, зібраної конструкції, захистять одяг і запобіжать випадкове падіння одягу якщо вона буде просто накинута на стійку.
Великим плюсом стійки для одягу Double Pole Clother Hose є наявність невеликих коліщатків, завдяки яким Ви зможете пересунути стійку навіть повністю завішаний одягом.
Стійка Double Pole Clother Hose виконана двоповерховою, для впорядкування і нормального, компактного, розміщення одягу на ній. Бічні поперечні планки зручні для розміщення на них, наприклад, випрасуваних штанів. Найкраще для стійки використовувати вішалки, так що одягу можна розмістити в рази більше.
Стійка для одягу «Double Pole» допоможе вам розмістити значну кількість речей на обмеженому просторі.
Відмінно підійде як для квартири, так і для офісних приміщень, дачних будиночків та кімнат у гуртожитках, де необхідно максимально повно використовувати невеликий простір для зберігання одягу.
Основні характеристики:
-
Розмір: 1600-1300 х 800 х 370 мм
-
Ширина стійки: 800 мм.
-
Глибина стійки: 370 мм.
-
Висота регулюється: від 1300 до 1600 мм.
-
Перекладини та з'єднувальні трубки: сталева труба.
-
З'єднання: міцний пластик.
-
Стійка має якісне полімерне покриття.
-
Колір: верхня частина → світло-сірий лак, нижня частина → чорний лак.
У нижній частині стійки для одягу «Double Pole» є дві поперечини, які посилюють загальну конструкцію виробу, а також їх можна використовувати, як полицю для взуття.
Завдяки чотирьом коліщаткам і невеликій вазі стійки її з легкістю можна переміщати по всьому приміщенню, в якому вона знаходиться.
А за допомогою стопорних затискачів на одній парі коліщатків стійку можна зафіксувати від довільного руху.
Стійка постачається у розібраному вигляді, упакована у коробку.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1600 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Тип опор | Коліщата |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Корпус (каркас) | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
- Ціна: 630 ₴




