
Плойка-щипці п'ятихвильовий з керамічним покриттям ProGemei GM-2933 Gold
850 ₴
670 ₴
- В наявності
- Код: D293323467
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Плойка-щипці п'ятихвильовий з керамічним покриттям ProGemei GM-2933 Gold»
Плойка-щипці ProGemei GM-2933 п'ятихвильовий з керамічним покриттям

Плойка 5-хвильова для створення розкішних яскравих локонів у короткий термін.
Плойка п'ять хвиль надає вам можливість різноманітного укладання волосся. Користуватися таким інструментом легко та безпечно. Ви можете з її допомогою створити розкішні хвилі або пишну шапку кучериків. Витратьте лише кілька хвилин на укладання, закріпіть її крапелькою лаку або гелю, і у вас буде зачіска на заздрість будь-якій голлівудській зірці.
Плойка має керамічне покриття, яке повільно, але рівномірно розігрівається, має гладку поверхню, завдяки чому легко ковзає по волоссю, не перегріває його, завдаючи меншої шкоди порівняно з металевими прасками та плойками.
2 температурні режими, 180 і 210 градусів.
Зручна конструкція даної плойки дозволить Вам закручувати великі пасма в локони, що заощадить Ваш час. Завдяки зручній конструкції головки плойки Ви в жодному разі не зможете обпектися, коли триматимете її. Підставка з нержавіючої сталі дозволить остудити плойку перед тим, як Ви її приберете, і захистить поверхню від пропалювання. Шнур пристрою обертається на 360 градусів.
Підходить для абсолютно різних типів і волосся і гарантує результат незалежно від того, пряме у вас волосся або кучеряве від природи.
Характеристика:
-
Споживана потужність:45.0 (Вт)
-
Тип живлення :від мережі
-
Кількість режимів роботи :2
-
Терморегулятор :Так
-
Керамічне покриття :Так
-
Затиск для фіксації: Так
-
Кількість температурних режимів :2
-
Максимальна температура нагріву :210.0 (град.)
-
Мінімальна температура нагріву :180.0 (град.)
-
Індикатор роботи :Так
-
Термоізольований наконечник;Та
-
Поворот шнура на 360 градусів :Так
-
Довжина мережевого шнура : 2 метри
-
Вага : 500 грамів
Комплектація:
-
Плойка ProGemei GM-2933;
-
Інструкція;
-
Фірмова коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Виробник | Gemei |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Плойки |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Керамічне покриття | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
- Ціна: 670 ₴








