
Універсальний масажер для тіла рук та ніг зі змінними насадками Relax and Tone
700 ₴
449 ₴
- В наявності
- Код: N116170
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Уцінка! М'ята коробка!! (Массажер і його комплектація цілі) Останнє фото
Масажер Релакс Делюкс — це ефективний багатофункціональний вібромасажер, що надає ефективну дію на шкіру та м'язи Вашого тіла.
Масажер легко справляється з жировими відкладеннями та допоможе швидко схуднути.
Це унікальний масажер, який проникає у внутрішні шари шкіри, видаляє жирові клітини та зайві калорії. Просто прикладіть його до тіла, і вібромасажер зробить свою справу. Наш масажер стане вашим особистим масажистом, який завжди буде під рукою, хай де Ви будете. Допомагає зняти стрес, розслаблює. До комплекту з пристроєм входять п'ять насадок, за допомогою яких Ви зможете масажувати все тіло. Він без проблем зробить масаж шиї, спини, ніг, сідниць, живота, обличчя. Цей масажер визнаний одним із найефективніших пристроїв проти целюліту.
Масажер для тіла Relax&Tone — чудовий вибір для людей, які не можуть дозволити собі часті відвідування масажного кабінету.
З Relax&Tone досить лише 10-15 хвилин на день, щоб підтягнути та упорядкувати фігуру.
Переваги масажера:
-
Ви створите спокусливу фігуру
-
Розслабте втомлені м'язи
-
Полегште біль у спині та шиї
-
Поліпште кровообіг
-
Позбудьтеся целюліту
Секрет Relax And Tone криється в унікальній конструкції — завдяки якій масажер показує високу швидкість обертання 2 500 разів на хвилину, впливаючи на нижні шари шкіри, розщеплюючи та зменшуючи жирові клітини. Незалежно від того, хочете Ви поліпшити конкретну частину тіла, або перетворити всю фігуру, просто користуйтеся масажером Релакс-н-Тона (Relax And Tone) десять хвилин на день, щоб досягти дивовижних результатів. Поряд із функцією зменшення ваги Relax And Tone полегшує біль у спині та шиї, покращує кровообіг і масажує Ваші ноги та стопи. Він як Ваш особистий масажер робить вам глибокий масаж усього тіла, звільняючи від втоми та нормалізуючи загальний стан.
Технічні характеристики:
-
Розміри: 33 x 21 x 11 см;
-
Максимальне споживання енергії: 25 Вт;
-
Вага: 1290 г.
Комплектація:
-
Масажер із регулятором швидкості обертання;
-
Захисна насадка;
-
Плоска насадка;
-
Хвиляста насадка;
-
Кулькова насадка (8 масуючих кульок);
-
Шліфувальна насадка для ніг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж |
| Область застосування масажера | Ноги, Все тіло, Стегна |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 5 |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ремінь на руку | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
- Ціна: 449 ₴





