
Ліхтар прожектор універсальний для кемпінгу з сонячною панеллю радіо FM Yajia YJ-1908T
3 170 ₴
2 769 ₴
- В наявності
- Код: DTO1908981
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Ліхтар прожектор з сонячною панеллю YajiaYJ-1908T + FM радіо, USB і зарядка мобільного телефону.
Цей комплект стане для Вас незамінним помічником на кемпінгу!
Переносний ліхтар-прожектор має два джерела освітлення (передній світлодіод і бокові), вбудований акумулятор (виконує функцію power bank), сонячну панель, 2 світлодіодні лампочки, зарядний пристрій від мережі 220 Вольт, кабель для підзарядки мобільних телефонів і інших USB пристроїв. Вбудований радіо приймач FM.
Вбудований динамік на 3W. Підтримка карт пам'яті TF. Підтримка USB. Регулювання гучності і перемикання треків на бічній стороні ліхтаря. Телескопічна висувна антена для прийняття чітких сигналів радіо хвиль. З таким ліхтарем, вам точно не буде нудно на природі. Також в цьому ліхтарі є радіо, вихід під USB, карту пам'яті. У зарядної станції вбудований USB роз'єм Power Bank зі своїм окремим вмикачем і індикацією при роботі, це виключає саморозряд вбудованого акумулятора!
Від цієї станції можна зарядити будь-який девайс і для цього не потрібно носити з собою купу перехідників в комплекті поставляється універсальний розгалужувач на 10 різних виходів!
Потужна сонячна батарея дозволить днем заряджати цю похідну станцію!
Довжина проводу на сонячній батареї 3 метри. На ній є зручна складна підставка і монтажні кріплення! Довжина проводу до лампочкам - 3 метри. Ліхтар світить в трьох режимах:
-
Світить як звичайний ліхтар (включений світлодіод попереду) - 100% яскравості. У цьому режимі видима дальність світлового променя понад 300 метрів.
-
Светит как обычный фонарь (включен светодиод впереди) - 75% яркости.
-
Включены 22 боковых светодиода (применяется как стационарный светильник).
Характеристики:
-
Производитель: Yajia
-
Тип лампы: Светодиодная
-
Материал корпуса: Пластик
-
Тип: ручной фонарь
-
Управление: микропроцессором
-
Диод: XML-T6 20 W мощность 800 lm
-
Боковая панель: диод 22 светодиода
-
Режимы свечения: 3 (Яркий, Экономичный, Боковая панель)
-
3 светодиодных лампы: да
-
Аккумулятор: встроенный 7700 mAh
-
Время зарядки фонаря: от сети 220V 8-12 ч
-
Время зарядки фонаря: от солнечной панели до 9.5 ч
-
Время работы фонаря: до 12 ч
-
Дальность освещения: 300 м
-
USB вхід для підзарядки гаджетів: так
-
Вбудовані FM радіо і USB роз'єм: так
-
Підтримка TF карт: так
-
Габарити ліхтаря: 230 х 120 х 160 мм
-
Габарити сонячної батареї: 235 х 140 х 17 мм
Комплект поставки:
-
Ліхтар Yajia YJ-1908T
-
Сонячна панель
-
Світлодіодні лампи з перемикачами: 3 шт.
-
Кабель з 10 виходами для зарядки різних пристроїв
-
Зарядний пристрій від мережі 220 В
-
Ремінець на плече
-
Фірмова коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yajia |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Режими роботи ліхтаря | Інтенсивний, Зберігаючий, Середній |
| Особливості ліхтаря | Зарядка для телефону |
| Тип заряду | Від мережі, Сонячні батареї |
| Кількість ламп | 3 шт. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари | Лампи |
| Режими роботи | 3 режими (1SMD 100%, 75%, 22SMD) |
| Тип | Ліхтарі |
| Розміри | 230 х 120 х 160 мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Заявлений час роботи | 12 годин |
| Комплектація | Ліхтар універсальний YJ-1908T Сонячна панель Світлодіодні лампи з перемикачами: 3 шт. Кабель для зарядки мобільних пристроїв - 1 шт. Зарядний пристрій від мережі 220 Вольт - 1 шт. Ремінець на плече - 1 шт. Коробка |
| Елементи живлення | Вбудований акумулятор |
| Вага | в коробці 3 кг |
| Кількість світлодіодів | 1 + 22 |
| Джерело енергії | Акумулятор |
| Захищеність | Пылестойкие |
| Способи зарядки | Від USB,Від мережі 220 В,Від сонячної енергії |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити упаковки | 27 х 16,5 х 18,5 см |
| Вид | Ручні/ліхтарі-лампи |
| Тип ламп | Світлодіодна |
- Ціна: 2 769 ₴










