
Кавомолка подрібнювач Rainberg RB-302 Plus електрична роторна 300W Black
830 ₴
680 ₴
- В наявності
- Код: D302223
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Кавомолка подрібнювач Rainberg RB-302 Plus електрична роторна 300W Black
Імпульсна кавомолка Rainberg RB-302 300 Вт подрібнює приблизно 50 грамів кави в зернах лише декількома натисканнями кнопки на корпусі. Дасть можливість насолодитися ароматним напоєм перемолів кавові зерна за кілька секунд.
Має компактні розміри, але водночас місткий чашей для подрібнення, крім кави, також підходить для перемелювання горіхів, сухих бобів і зернових культур. Завдяки прозорій кришці, Ви зможете спостерігати за процесом подрібнення.
Для гарантування безпечної роботи, на верхній частині кавомолки, у місці зіткнення із захисною кришкою, є контрольна засувка, що запобігає мимовільному включенню у відкритому стані. Кавомолка виготовлена з металу
Технічні характеристики:
-
Напруга 220V/50HZ;
-
Потужність 300W тип кавомолки;
-
Ножовий тип приводу — електропривод;
-
Місткість чаші для кави 50 г;
-
Кількість обертів 14500 об/хв;
-
Довжина мережевого кабелю: 120 см;
-
Захист від безконтрольного увімкнення;
-
Розміри паковання 190 х 125 х 125 мм;
-
Вага кавомолки 600 грамів.
У комплект входить:
-
Кавомолка Rainberg RB-302;
-
Інструкція (англ. і російською мовами);
-
Фірмова коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Колір корпусу | Чорний |
| Призначення | Побутове |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ножова |
| Тип управління | Електричний |
| Додаткові характеристики | Ножова тип приводу - електропривод; Місткість чаші для кави 50 гр.; Кількість обертів 14500 об/хв; Довжина мережевого кабелю: 120 см |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | кавомолка; інструкція ( на англ і російською мовами); упаковка. |
| Вага | 600 гр. |
| Габарити (ВхШхГ) | 190 х 125 х 125 мм |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь,Пластик |
| Потужність | 300 Вт |
| Сфера використання | Для дому |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 680 ₴







