
Сушарка електрична конвективна Rainberg RB-912 з терморегулятором для овочів та фруктів 800W
2 220 ₴
1 905 ₴
- В наявності
- Код: D912748133
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сушарка електрична конвективна Rainberg RB-912 з терморегулятором для овочів та фруктів 800W»
Сушарка електрична конвективна з терморегулятором для овочів та фруктів Rainberg RB-912 800W
Заготівля продуктів на зиму із сушінням для фруктів та овочів Rainberg RB-912 не вимагає досить значного вкладення часу та сил. Невелика ціна, висока якість та велика продуктивність робить Rainberg RB-912 ідеальною помічницею у процесі сушіння фруктів, овочів, трав та ягід.
На зміну довгої, втомливої та потребує великої кількості уваги сонцю, вітру та іншим природним методам зневоднення продуктів прийшло якісне та надійне сушіння фруктів та овочів Rainberg RB-912.
Тепер процес сушіння продуктів став більш швидким, якісним та продуктивним. Збільшити корисний простір, зменшивши обсяги, але зберігши якісні та смакові властивості продуктів, допоможе сушіння Rainberg RB-912.
Завдяки цьому диву домашньої техніки процес сушіння не вимагає великої кількості зусиль, просто завантажте порізані продукти на 5 рівнів, увімкніть прилад і можна спокійно займатися іншими справами.
Трав'яні збори та прянощі, натуральні цукерки та різноманітні фантастично корисні та смачні продукти можна приготувати з сушінням (дегідратор) Rainberg RB-912.
Після додавання води до сушених продуктів вони можуть повністю відновлюватися. Головне не пересушити, після сушіння продукти мають бути м'якими, але не вологими, для цього ви самостійно виставляєте необхідний час сушіння надійним механічним керуванням Rainberg RB-912.
Опустивши в окріп на кілька секунд ягоди з щільною шкіркою перед сушінням в Rainberg RB-912, процес пройде швидше і якісніше.
Характеристики:
Вага: 3 кг;
Виробник: Rainberg;
Можливість: приготування пастили; Овочі; Фрукти; Хліб; Гриби; Трави; Зелень; Риба; М'ясо; Макаронні вироби; Горіхи;
Висота піддону: 2 см;
Кількість піддонів: 5;
Матеріал: Пластик;
Матеріал піддонів: Пластик;
Регулювання висоти піддону; Захист від перегріву; Індикатор включення;
Особливості: Безшумна робота; Ніжки гумові;
Система сушіння: Конвективна;
Температура сушіння: 35-70 ° С;
Терморегулятор: Є;
Тип керування: Механічний.
Комплектація:
Сушарка електрична Rainberg RB-912
Інструкція
Фірмова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Кількість секцій | 5 |
| Вид секцій | лоток |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Функція автовідключення | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 1 905 ₴







