
Електроплита склокерамічна індукційна Domotec MS-5832 Plus Black 2000W
1 960 ₴
1 690 ₴
- В наявності
- Код: D583241125
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Електроплита склокерамічна індукційна Domotec MS-5832 Plus Black 2000W»
Електроплита склокерамічна індукційна Domotec MS-5832 Plus Black 2000W
Склокерамічна індукційна плита Domotec MS5832 2000W— це плита електрична плита, розігріваюча металевий посуд індукованими вихровими струмами, створюваними високочастотним магнітним полем. Для розігріву плити потрібно не більше секунди, вона почне ефективно працювати відразу ж, як ви поставите на неї посуд.
Склокерамічна індукційна плита Domotec MS5832 2000W має масу переваг перед газовими та електричними аналогами. Вона відрізняється економічністю (істотна економія електроенергії і часу, за рахунок зменшення втрат тепла), комфортом використання, безпекою, практичністю і має неперевершений дизайн.
Индукционная плита стеклокерамическая Domotec MS5832 2000W занимает совсем немного места, благодаря чему ее всегда можно взять с собой в отпуск, на дачу и наслаждаться вкусной домашней едой. Большая керамическая поверхность позволяет размещать посуду большого диаметра, а также такая поверхность не привередлива в уходе, легко моется и очищается. Наличие четырех режимов приготовления пищи делают индукционную плиту еще более удобной и функциональной, а функция авто отключения при отсутствии посуды делает ее еще и безопасной.
Характеристики:
-
8 уровней мощности в диапазоне от 200Вт до 2000Вт;
-
8 рівнів температури в діапазоні від 80 ° с до 270 ° C;
-
Потужність: 2000 Вт;
-
Живлення: 220V, 50 Hz;
-
Ударостійка склокерамічна поверхня;
-
Панель управління з великими кнопками і дисплеєм;
-
Автоматичне виявлення посуду;
-
Індикатор роботи;
-
Таймер з сигналом виключення;
-
Автоматичне вимкнення;
-
Захист від перегріву
-
Захист від підвищеної і зниженої напруга в електромережі;
-
4 спеціально розроблених функцій приготування страв;
-
Варильна поверхня: 250х250мм;
-
Діаметр днища каструль: 12-20 см;
-
Вага: 1,9 кг;
-
Розмір: 36,5 x 28 x 6,5 см;
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Основні | |
| Виробник | Domotec |
| Тип управління | Сенсорне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість конфорок | 1 |
| Напруга, В | 220 |
| Тип | Індукційна,Електрична |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип установки | Настільні |
| Вага | 1.9 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 36,5 x 28 x 6,5 см |
| Потужність, кВт | 2 |
| Діаметр конфорок | 250 мм |
| Сфера використання | Для дому |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції та особливості поверхні | Склокераміка |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 690 ₴






