
Колонка портативна Hopestar H39 Black/Чорна
1 060 ₴
959 ₴
- В наявності
- Код: D395669
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Колонка портативна Hopestar H39 Sound System Black/Чорна
Портативна акустична стереоколонка Hopestar H39 — це оригінальна брендова Bluetooth-колонка зі стильним сучасним дизайном, у пилі-вологозахищеному корпусі та
з чудовим насиченим звуком.
У колонці розмістилося 2 динаміки розміром 57 мм по 5 Вт, які видають чудовий звук для досить компактних розмірів колонки.
З боків колонки розташовані рухомі низькочастотні мембрани з лого HOPESTAR, і як у модних зараз колонок від JBL, мають ефектний та дивовижний вигляд, візуально
підкреслюючи глибину басів, що звучать. Звучить Hopestar H39 голосно та чисто, всі частоти збалансовані, немає замикання баса або середини, пронизливих високих нот, музика всіх стилів звучить максимально натурально.
Hopestar H39 має витягнуту циліндричну форму, корпус обтягнутий жорсткою синтетичною тканиною, з боків металеві накладки, кнопки керування розміщені зверху акустики
роз'єми в задній частині надійно закриті гумовою заглушкою. Для зручного перенесення передбачена знімна ручка-ремінець.
У Hopestar H39 USB роз'єм використовується для відтворення з флешок, microUSB — для заряджання колонки та як вхід для FM-антени, антеною слугує комплектний кабель USB-microUSB. Колонка має чудовий захист від вологи, не боїться дощу, тому чудово підходить для використання просто неба. Прекрасний варіант для подарунка!
Особливості:
- Зручне кнопкове керування на верхній частині корпусу
- Потужне, м'яке, виразне, чисте, гучне й об'ємне звучання, 2.0 каналу
- Модель: H39 (Wireless Bluetooth 2.0 Speaker Bass Sound System 3D Stereo Music Surround Support TF Card AUX USB Bluetooth Speaker)
- Використання передового чипа Bluetooth аудіодекодування, підтримка всіх Bluetooth пристроїв (Samsung, iPhone, iPad, LG, Fly, HTS, Huawei та інших моделей телефонів і планшетів з бездротовим блютусом з'єднанням)
- Міцний вологозахищений корпус XP6
- Бездротовий зв'язок: до 10 м
- Підтримка музики у форматі MP3/WMA
- Підтримка TF карти та USB флешок до 32 Гб
- Функція Power Bank 1500 mAh, для екстреного заряджання смартфона та зовнішніх пристроїв
- Вбудований мікрофон для гучного зв'язку
- Вхідна чутливість: 400mV
- Вбудований акумулятор: Li-ion 18650, 3.7V, 4500 mAh
- Підтримка функції з'єднання 2 колонок у стереопару TWS 1+1
- Розміри: 236 х 106 х 111 мм
- Час роботи: до 5 годин
- Заряджання: 3 години, 5 V/1000 mA
- Радіо FM: 87,5-108 мГц
- Вага: 400 грами
- Матеріали: ABS пластик, метал, гума, синтетична тканина
Комплектація:
- Колонка HOPESTAR H39;
- Кабель для зарядки USB/microUSB;
- AUX кабель 3.5 mm;
- Ремінець на плече;
- Фірмова коробка;
- Інструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | 2.1 |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | micro USB, jack 3.5 мм |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Особливості | FM-приймач |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 236 х 106 х 111 мм |
| Колір | Чорний: Black |
| Живлення | від Акумулятора |
| Вихідна потужність | 10 Вт |
| Матеріал корпусу | Тканина + пластик + гума |
| Комплект | Колонка HOPESTAR H39; Кабель для зарядки USB/microUSB; AUX кабель 3.5 mm; Ремінь на плече; Фірмова коробка, Інструкція. |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні | |
| Тип | Портативні |
- Ціна: 959 ₴







