
Масажер для тіла антицелюлітний Sunroz Body Innovation Sculptural Фіолетовий
910 ₴
709 ₴
- В наявності
- Код: D1187404
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Масажер для тіла SUNROZ Body Innovation Sculptural антицелюлітний Фіолетовий
Антицелюлітний масажер Body Innovation Sculptural є незамінним помічником у ефективному спалюванні зайвого жиру.
Унікальність його - вісь, віддалена на 360 градусів від центру, з частотою вібрацій понад 2500 обертів на хвилину. Масажер допоможе створити Вам гарну фігуру та стрункі ноги.
Масаж у Вас вдома з ефектом ліфтингу, який допоможе Вам, позбавиться целюліту і так званої «апельсинової кірки». Функціональність масажера - інфрачервоне випромінювання. Використовуючи його всього 10 хвилин на день, Ви позбавляєтеся зайвих жирових складок на тілі, целюліту, а також болю в спині, шиї, ногах і руках. Body Innovation дуже легкий і компактний у транспортуванні.
Переваги:
Потрійна дія: круговий масаж, пневматичний тиск, інфрачервоне тепло;
Моделює фігуру та розгладжує «апельсинову скоринку»;
Покращує кровообіг та обмін речовин;
Спеціальні силіконові ролики для масажу голови;
Можливість самому вибирати інтенсивність масажу;
Збільшує приплив крові, що сприяє виведенню токсинів та зниженню ваги; нормалізує колір шкіри та надає їй свіжості;
Характеристики:
Колір: Біло-Фіолетовий
Область застосування масажера: всіх груп м'язів
Матеріал: Пластик
Частота вібрацій: понад 2500 об/хв
4 змінні насадки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNROZ |
| Країна виробник | Китай |
| Область застосування масажера | Все тіло |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Портативні |
| Область застосування | Стегна,Спина,Руки,Плечі,Шия |
| Колір | Біло-Фіолетовий |
| Вага | 1,4 кг |
| Вид массажера | Портативний (ручний) масажер |
| Живлення | Мережа |
| Потужність | 25 Вт |
| Призначення | Для спини,шиї,Для рук,Для ніг,Для тіла |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вид масажу | Вібромасаж |
- Ціна: 709 ₴








